pepead
CO NABÍZÍM?

Dlouholeté zkušenosti s prací ve full service reklamních agenturách na pozici Art Director mi dovolují přistupovat ke každé zakázce komplexně. Věnuji se především tvorbě printových, outdoorových a online vizuálů všeho druhu. Nabízím velký rozsah prací, vysokou kvalitu a přátelské ceny. Záleží mi na tom, abych tvořila originální práci na míru. Sleduji grafické trendy. Navrhnu optimální řešení pro vaše potřeby a možnosti.

Pokud to projekt vyžaduje, spolupracuji s ověřenými textaři, programátory, animátory a tiskaři.

GRAFICKÉ SLUŽBY

LOGO

Vytvořím logo, které vás odliší od konkurence a bude ideálně vystihovat vaši společnost, produkt nebo službu.

OUTDOOROVÁ REKLAMA

Navrhnu poutavý billboard, citylight, polep lavičky, tabuli, plachtu nebo roll-up, stejně jako třeba výrazný polep výkladu.

ETIKETY, OBALY, POS MATERIÁLY

Obal zboží musí zákazníky zaujmout. Dodávám přitažlivé grafické návrhy pro nejrůznější etikety, nálepky, woblery a další typy POS materiálů.

FIREMNÍ IDENTITA

Tvorba firemní identity zahrnuje vytvoření názvu firmy, produktu nebo služby a následně logo a základní logomanuál. Rozsáhlejší designmanuál může obsahovat také návrhy různých merkantilií a propagačních materiálů podle specifických potřeb klienta.

WEBDESIGN

Návrhy webových stránek a dílčích microsite, bannerů, online poutačů na vašem webu či v online inzerci. Stejně tak obrázkové příspěvky pro sociální sítě.

KATALOGY, BROŽURY

Grafické zpracování katalogů, brožur, firemních časopisů, direct marketingových materiálů, nabídkových listů a dalších grafických výstupů.

PROPAGAČNÍ MATERIÁLY

Tvorba návrhů všemožných propagačních materiálů, vizitek, plakátů, letáků nebo prospektů. Kromě návrhu a přípravy tiskových dat vám mohu zajistit i kvalitní, rychlý a bezproblémový tisk.

POZVÁNKY, OZNÁMENÍ

Grafické zpracování slevových kupónů, poukazů, samolepek, dárkových karet, oznámení (včetně těch svatebních) a pozvánek všeho druhu.

Pokud jste našli, co jste hledali, prosím kontaktujte mně a vyžádejte si přesnou cenovou nabídku na svůj projekt.